BEZPŁATNA WYCENA   |   KONTAKT: +48 601 211 233   |   G+
nowoczesne, oszczędne ekologiczne i sprawdzone produkty i usługi dla klientów indywidualnych, developerów oraz firm

O NASNasza firma istnieje na polskim rynku od 11 lat, chociaż oficjalnie została wyodrębniona w 2011 roku z firmy matki - Biura Handlowego Sowa, które zajmuje się działalnością developerską.

Na przestrzeni 11 lat wykonaliśmy liczne instalacje ogrzewania podłogowego i grzejnikowego, kotłownie na piece wszelkiego rodzaju, instalacje wentylacji i rekuperacji, wodno - kanalizacyjne i inne.

Misją naszej firmy jest satysfakcja klienta oraz zachowanie wysokich standardów wykonywanych instalacji, zgodnych z naszymi przekonaniami i wiedzą nabytą poprzez wieloletnie doświadczenie. Naszą chlubą są kompleksowe i zaawansowane technicznie układy grzewczo-wentylacyjne z wbudowaną automatyką, która ma za zadanie ułatwiać obsługę naszym klientom.

W ogrzewaniu najważniejsza według nas jest oszczędność oraz jakość instalacji i pieca. Aby to osiągnąć naszym klientom polecamy instalacje ogrzewania podłogowego z piecem na ekologiczne paliwa, takie jak pellet. Aczkolwiek w naszej ofercie znajduje się również tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe oraz cała gama urządzeń grzewczych: wielopaliwowe kotły CO, kotły na drewno, węgiel i inne paliwa stałe, kotły olejowe, gazowe, kotły na energię elektryczną, tubowe kotły przemysłowe; palniki gazowe, olejowe i na pellet; zbiorniki na olej, regulatory pogodowe, zasobniki energii (bufory) oraz inne elementy nowoczesnych kotłowni.

Ponadto, polecamy pompy ciepła i kolektory słoneczne jako oszczędne i ekologiczne źródła ciepła. Ich dodatkowym atutem jest dofinansowanie, o które pomagamy się ubiegać załatwiejąc wszelkie formalności dla klienta.

Przy instalacjach wentylacji i rekuperacji kładziemy nacisk na ich wydajność, ciche działanie oraz długoterminową niezawodność. Dlatego współpracujemy z kilkoma najlepszymi producentami rekuperatorów, jednak specjalizujemy się w imporcie doskonałej jakości urządzeń fińskich. W naszej ofercie znajdą Państwo: kompaktowe centrale wentylacyjne wyposażone w rekuperator (wymiennik przeciwprądowy lub krzyżowy) do domów jednorodzinnych, bliźniaczych, szeregowych, biur, przedszkoli i budynków użyteczności publicznej; wentylatory dachowe; systemy wyciągów kuchennych i inne elementy nowoczesnych systemów wyposażenia wentylacji budynków.

Pozostałe instalacje wykonujemy z dużą starannością, dbając o jakość i korzystając z developerskich doświadczeń firmy matki.

 

     Jako firma, która pomaga klientom w doborze odpowiednich dla nich instalacji kładziemy duży nacisk na oszczędność i ochronę środowiska naturalnego polecając naszym klientom najnowsze, ale i sprawdzone osiągnięcia technologiczne.

 

Zapraszamy do współpracy.

© 2013 eko-sowa.pl; P.H.U. "SOWA", 94-279 Łódź, ul. Dożynkowa 8
strony internetowe łódź